CyrisDaVirus

cyrisdavirus
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 74% No Country for Old Men (2007) - Rated 05 Apr 2013
89 74% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 05 Apr 2013
90 79% The Final Destination (2009) - Rated 05 Apr 2013
91 83% Jumanji (1995) - Rated 05 Apr 2013
94 87% Blood Diamond (2006) - Rated 05 Apr 2013
69 22% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 05 Apr 2013
95 90% I Am Legend (2007) - Rated 05 Apr 2013
73 29% Contact (1997) - Rated 05 Apr 2013
78 40% War of the Worlds (2005) - Rated 05 Apr 2013
90 79% Saw (2004) - Rated 05 Apr 2013