Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CyrusLeung

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Jun 16, 2020

Location: Hong Kong

more Recent Ratings
Check out CyrusLeung's...
92 84% Sully (2016) - Jun 16, 2020
87 53% The Truman Show (1998) - Jun 16, 2020
88 58% 12 Monkeys (1995) - Jun 16, 2020
82 41% 300 (2007) - Jun 16, 2020
90 71% Crash (2005) - Jun 16, 2020
75 23% La La Land (2016) - Jun 16, 2020
90 71% Green Book (2018) - Jun 16, 2020
85 47% Iron Man (2008) - Jun 16, 2020
90 71% X-Men: First Class (2011) - Jun 16, 2020
88 58% Jurassic Park (1993) - Jun 16, 2020