Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Cz649a

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
30 13% La Femme Nikita (1990) - Jan 19, 2020
50 22% Jackass: Number Two (2006) - Jan 19, 2020
10 4% Saw III (2006) - Jan 19, 2020
70 36% Superman Returns (2006) - Jan 19, 2020
85 86% 300 (2007) - Jan 19, 2020
70 36% The Hangover Part III (2013) - Jan 19, 2020
90 95% The Fountain (2006) - Jan 19, 2020
80 72% Guardians of the Galaxy (2014) - Jan 19, 2020
80 72% The Truman Show (1998) - Jan 19, 2020
75 54% Planet Terror (2007) - Jan 19, 2020