Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
D19jG9

Flick Fan - 63 Film Ratings

Member Since: Jul 27, 2019

more Recent Ratings
45 26% Shallow Hal (2001) - Jul 27, 2019
81 81% Speed (1994) - Jul 27, 2019
79 80% Aliens (1986) - Jul 27, 2019
10 3% Home Alone 3 (1997) - Jul 27, 2019
78 76% Captain Phillips (2013) - Jul 27, 2019
92 94% Apocalypse Now Redux (2001) - Jul 27, 2019
45 26% Cube (1997) - Jul 27, 2019
85 90% Toy Story 2 (1999) - Jul 27, 2019
78 76% Shrek (2001) - Jul 27, 2019
29 15% Fast & Furious (2009) - Jul 27, 2019