Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
D4kLrw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 14, 2019

more Recent Ratings
85 55% A Fistful of Dollars (1964) - Jul 14, 2019
40 5% You've Got Mail (1998) - Jul 14, 2019
90 80% Rocky (1976) - Jul 14, 2019
80 35% The Bridge on the River Kwai (1957) - Jul 14, 2019
70 20% The Patriot (2000) - Jul 14, 2019
70 20% Se7en (1995) - Jul 14, 2019
95 95% Seven Samurai (1954) - Jul 14, 2019
90 80% Unforgiven (1992) - Jul 14, 2019
85 55% Kingpin (1996) - Jul 14, 2019
85 55% Jurassic Park (1993) - Jul 14, 2019