Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
D90vOh

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Feb 29, 2020

more Recent Ratings
100 88% Cast Away (2000) - Feb 29, 2020
100 88% V for Vendetta (2006) - Feb 29, 2020
100 88% Princess Mononoke (1997) - Feb 29, 2020
60 3% The Expendables (2010) - Feb 29, 2020
75 40% 50 First Dates (2004) - Feb 29, 2020
90 70% The Prestige (2006) - Feb 29, 2020
100 88% Requiem for a Dream (2000) - Feb 29, 2020
75 40% The Punisher (2004) - Feb 29, 2020
70 24% Fun with Dick and Jane (2005) - Feb 29, 2020
60 3% The Pursuit of Happyness (2006) - Feb 29, 2020