DB9Envy

db9envy
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% Training Day (2001) - Rated 17 Aug 2013
85 51% Edward Scissorhands (1990) - Rated 17 Aug 2013
90 67% xXx (2002) - Rated 17 Aug 2013
90 67% Up (2009) - Rated 17 Aug 2013
95 84% Total Recall (1990) - Rated 17 Aug 2013
90 67% Cheaper by the Dozen 2 (2005) - Rated 17 Aug 2013
90 67% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 17 Aug 2013
90 67% Minority Report (2002) - Rated 17 Aug 2013
75 33% Spider-Man 2 (2004) - Rated 17 Aug 2013
85 51% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 17 Aug 2013