DGTH

dgth
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: Los Angeles, CA, USA
Age: 33
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 19 Jan 2020
90 83% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 19 Jan 2020
95 93% Booksmart (2019) - Rated 19 Jan 2020
85 66% Marriage Story (2019) - Rated 19 Jan 2020
85 66% Midsommar (2019) - Rated 19 Jan 2020
35 7% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 19 Jan 2020
50 10% Ready Player One (2018) - Rated 19 Jan 2020
90 83% BlacKkKlansman (2018) - Rated 19 Jan 2020
90 83% Hereditary (2018) - Rated 19 Jan 2020
30 5% The Predator (2018) - Rated 19 Jan 2020