DJ Dawg13

dj_dawg13
Film Freak - 900 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2013
Location: Atlanta, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

51 41% The Da Vinci Code (2006) - Rated 05 Dec 2013
80 82% Mud (2013) - Rated 05 Dec 2013
45 31% Hulk (2003) - Rated 05 Dec 2013
44 29% Van Helsing (2004) - Rated 05 Dec 2013
46 33% Hitman (2007) - Rated 05 Dec 2013
55 47% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 05 Dec 2013
22 8% Universal Soldier (1992) - Rated 05 Dec 2013
14 5% Richie Rich (1994) - Rated 05 Dec 2013
27 10% Elektra (2005) - Rated 05 Dec 2013
61 56% Men in Black (1997) - Rated 05 Dec 2013