DJay

Recent Ratings
Check out DJay's...
5 2% | A Charlie Brown Christmas (1965) - Feb 16, 2020 |
100 95% | Dead Poets Society (1989) - Feb 16, 2020 |
98 84% | The Road (2009) - Feb 16, 2020 |
90 47% | Taxi Driver (1976) - Feb 16, 2020 |
88 34% | Ex Machina (2015) - Feb 16, 2020 |
86 28% | Tremors (1990) - Feb 16, 2020 |
83 19% | Cool Hand Luke (1967) - Feb 16, 2020 |
96 78% | Fullmetal Alchemist (2003) - Feb 16, 2020 |
96 78% | Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Feb 16, 2020 |
92 54% | Full Metal Jacket (1987) - Feb 16, 2020 |