D.Keels

dkeels
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Collateral (2004) - Rated 20 Feb 2022
84 67% Children of Men (2006) - Rated 08 Feb 2022
78 39% Looper (2012) - Rated 08 Feb 2022
75 27% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 08 Feb 2022
75 27% The Suicide Squad (2021) - Rated 23 Dec 2021
72 18% They Live (1988) - Rated 10 Aug 2021
75 27% The Gentlemen (2020) - Rated 11 Jun 2021
83 61% The Game (1997) - Rated 14 May 2021
83 61% Arrival (2016) - Rated 14 May 2021
73 20% Dunkirk (2017) - Rated 10 May 2021