Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DKffVu

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
3% Billy's Balloon (1998) - Oct 04, 2020
100 88% Vertigo (1958) - Oct 03, 2020
60 26% A Detective Story (2003) - Oct 03, 2020
90 57% Avengers: Endgame (2019) - Oct 03, 2020
70 34% Law Abiding Citizen (2009) - Oct 03, 2020
90 57% Deadpool (2016) - Oct 03, 2020
50 19% Trainspotting (1996) - Oct 03, 2020
100 88% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Oct 03, 2020
100 88% Spirited Away (2001) - Oct 03, 2020
40 11% Sicario (2015) - Oct 03, 2020