Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DKj4Gc

Flick Fan - 68 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
95 92% Rocky V (1990) - Jan 19, 2020
60 3% Birdman (2014) - Jan 19, 2020
85 62% Black Hawk Down (2001) - Jan 19, 2020
85 62% Chinatown (1974) - Jan 19, 2020
90 80% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jan 19, 2020
85 62% The Adjustment Bureau (2011) - Jan 19, 2020
85 62% The Da Vinci Code (2006) - Jan 19, 2020
90 80% Ocean's Eleven (2001) - Jan 19, 2020
90 80% The Raid: Redemption (2012) - Jan 19, 2020
95 92% The Imitation Game (2014) - Jan 19, 2020