Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DLawrence

Celluloid Junkie - 4752 Film Ratings

Member Since: Dec 30, 2009

Location: Birmingham, UK

more Recent Ratings
70 24% Head (1968) - Sep 22, 2020
90 95% Carnal Knowledge (1971) - Sep 22, 2020
89 93% Do the Right Thing (1989) - Sep 22, 2020
77 56% Careful, He Might Hear You (1983) - Sep 21, 2020
75 40% Alphaville (1965) - Sep 20, 2020
77 56% Cabin by the Lake (2000) - Sep 20, 2020
80 76% Pearl in Paradise (2018) - Sep 20, 2020
69 21% Ice Cream Man (1995) - Sep 19, 2020
85 89% Support Your Local Sheriff! (1969) - Sep 17, 2020
70 24% Hercules and the Captive Women (1961) - Sep 17, 2020