DLew33

dlew33
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 33% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 15 Oct 2018
80 33% The Post (2017) - Rated 15 Oct 2018
86 67% The Eric André Show (2012) - Rated 15 Oct 2018
87 71% Ghost in the Shell (1995) - Rated 15 Oct 2018
83 46% Summer Wars (2009) - Rated 15 Oct 2018
80 33% Bowling for Columbine (2002) - Rated 15 Oct 2018
78 22% Gravity (2013) - Rated 15 Oct 2018
88 75% Nightcrawler (2014) - Rated 15 Oct 2018
94 92% The Raid 2 (2014) - Rated 15 Oct 2018
87 71% The Raid: Redemption (2012) - Rated 15 Oct 2018