D_Malik

dmalik
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Computer science student at Stanford.

more Recent Ratings

70 75% Manderlay (2005) - Rated 10 Jul 2014
65 70% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 10 Jul 2014
70 75% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 10 Jul 2014
70 75% The Squid and the Whale (2005) - Rated 04 Jan 2014
75 80% Dark Horse (2011) - Rated 04 Jan 2014
85 91% Storytelling (2001) - Rated 04 Jan 2014
75 80% The Savages (2007) - Rated 04 Jan 2014
35 16% Heathers (1989) - Rated 04 Jan 2014
35 16% Saved! (2004) - Rated 04 Jan 2014
55 59% Blue Velvet (1986) - Rated 04 Jan 2014