DMerps

dmerps
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 12% Sleepers (1996) - Rated 11 Aug 2012
60 28% The Patriot (2000) - Rated 11 Aug 2012
100 90% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 11 Aug 2012
80 66% Bébé's Kids (1992) - Rated 11 Aug 2012
70 45% Cruel Intentions (1999) - Rated 11 Aug 2012
60 28% Cop Land (1997) - Rated 11 Aug 2012
50 12% Star Trek (2009) - Rated 11 Aug 2012
60 28% Happy Gilmore (1996) - Rated 11 Aug 2012
50 12% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 11 Aug 2012
60 28% Tommy Boy (1995) - Rated 11 Aug 2012