DOMINATx

dominatx
Movie Buff - 196 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies, the fuck do you care?

more Recent Ratings

40 3% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 03 Mar 2017
92 87% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 03 Mar 2017
90 79% Cinderella (1950) - Rated 03 Mar 2017
76 21% Batman & Robin (1997) - Rated 03 Mar 2017
76 21% Mr. Deeds (2002) - Rated 03 Mar 2017
90 79% Troy (2004) - Rated 03 Mar 2017
82 43% John Wick (2014) - Rated 03 Mar 2017
88 69% Antz (1998) - Rated 03 Mar 2017
86 61% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 03 Mar 2017
92 87% Man on Fire (2004) - Rated 03 Mar 2017