Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DQR76V

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
20 35% Bridesmaids (2011) - Jan 19, 2020
70 85% Arrival (2016) - Jan 19, 2020
60 65% Black Panther (2018) - Jan 19, 2020
65 75% Bowling for Columbine (2002) - Jan 19, 2020
55 55% Breakfast at Tiffany's (1961) - Jan 19, 2020
90 95% The Pianist (2002) - Jan 19, 2020
50 45% Spider-Man 2 (2004) - Jan 19, 2020
15% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 19, 2020
25% The Fault in Our Stars (2014) - Jan 19, 2020
5% This Is the End (2013) - Jan 19, 2020