Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DTWtMv

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2020

more Recent Ratings
90 63% 127 Hours (2010) - Jan 05, 2020
85 40% Red Dragon (2002) - Jan 05, 2020
90 63% Jurassic Park (1993) - Jan 05, 2020
80 31% World War Z (2013) - Jan 05, 2020
100 95% The Terminator (1984) - Jan 05, 2020
4% The Happening (2008) - Jan 05, 2020
60 13% Bridget Jones's Diary (2001) - Jan 05, 2020
70 22% Back to the Future (1985) - Jan 05, 2020
95 86% Cube (1997) - Jan 05, 2020
90 63% Total Recall (1990) - Jan 05, 2020