Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DUgIRg

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Nov 19, 2018

more Recent Ratings
80 53% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 19, 2018
95 92% Spirited Away (2001) - Nov 19, 2018
95 92% Mad Max: Fury Road (2015) - Nov 19, 2018
50 3% Iron Man 3 (2013) - Nov 19, 2018
70 34% Finding Neverland (2004) - Nov 19, 2018
55 11% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Nov 19, 2018
65 26% Hulk (2003) - Nov 19, 2018
85 69% Iron Man (2008) - Nov 19, 2018
90 80% A Clockwork Orange (1971) - Nov 19, 2018
80 53% Batman (1989) - Nov 19, 2018