DUpfHE

Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: Aug 11, 2018
Check out DUpfHE's...
66 13% | For a Few Dollars More (1965) - Aug 11, 2018 |
88 86% | The Graduate (1967) - Aug 11, 2018 |
87 72% | As Good As It Gets (1997) - Aug 11, 2018 |
87 72% | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 11, 2018 |
70 27% | The Fly (1986) - Aug 11, 2018 |
70 27% | Before Midnight (2013) - Aug 11, 2018 |
80 50% | Death at a Funeral (2007) - Aug 11, 2018 |
80 50% | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Aug 11, 2018 |
90 95% | Gone with the Wind (1939) - Aug 11, 2018 |
60 4% | Planet of the Apes (1968) - Aug 11, 2018 |