D.War

dwar
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 54% Room (2015) - Rated 19 Oct 2016
100 87% Forrest Gump (1994) - Rated 19 Oct 2016
100 87% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 19 Oct 2016
98 70% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 19 Oct 2016
100 87% The Godfather (1972) - Rated 19 Oct 2016
70 25% Soylent Green (1973) - Rated 19 Oct 2016
60 12% Lucy (2014) - Rated 19 Oct 2016
50 4% Spotlight (2015) - Rated 19 Oct 2016
85 45% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Oct 2016
70 25% The Usual Suspects (1995) - Rated 19 Oct 2016