Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DWucNc

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
40 12% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jan 19, 2020
75 41% The Green Mile (1999) - Jan 19, 2020
100 95% The Incredibles (2004) - Jan 19, 2020
75 41% Skyfall (2012) - Jan 19, 2020
85 62% Quantum of Solace (2008) - Jan 19, 2020
70 25% Hellboy (2004) - Jan 19, 2020
85 62% Casino Royale (2006) - Jan 19, 2020
25 4% Where the Wild Things Are (2009) - Jan 19, 2020
85 62% Wreck-It Ralph (2012) - Jan 19, 2020
90 83% The Goonies (1985) - Jan 19, 2020