Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DZVvJT

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 8, 2018

more Recent Ratings
100 95% Gone Girl (2014) - Dec 08, 2018
54 25% The Breakfast Club (1985) - Dec 08, 2018
53 15% Home Alone (1990) - Dec 08, 2018
65 50% Taken (2008) - Dec 08, 2018
65 50% Mamma Mia! (2008) - Dec 08, 2018
65 50% You've Got Mail (1998) - Dec 08, 2018
85 85% The Devil Wears Prada (2006) - Dec 08, 2018
75 75% Elf (2003) - Dec 08, 2018
65 50% It's a Wonderful Life (1946) - Dec 08, 2018
10 5% The Simpsons Movie (2007) - Dec 08, 2018