DaCaptain

dacaptain
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like to watch...good movies

more Recent Ratings

85 73% The Shining (1980) - Rated 31 Dec 2019
88 83% Memories of Murder (2003) - Rated 31 Dec 2019
55 5% Hellboy (2004) - Rated 30 Dec 2019
60 11% Project X (2012) - Rated 30 Dec 2019
65 15% [Rec] (2007) - Rated 30 Dec 2019
80 47% Nocturnal Animals (2016) - Rated 30 Dec 2019
55 5% House of Wax (2005) - Rated 30 Dec 2019
50 1% Black Hawk Down (2001) - Rated 30 Dec 2019
82 60% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 30 Dec 2019
88 83% Shoplifters (2018) - Rated 30 Dec 2019