Dab0ne

dab0ne
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2013
Location: Egersund, Rogaland, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% Children of Men (2006) - Rated 03 Jul 2015
90 52% Felon (2008) - Rated 25 Jan 2014
80 15% Runaway Train (1985) - Rated 14 Apr 2013
75 10% Hamburger Hill (1987) - Rated 14 Apr 2013
80 15% The Wicker Man (1973) - Rated 14 Apr 2013
85 25% Taken (2008) - Rated 14 Apr 2013
90 52% Headhunters (2011) - Rated 14 Apr 2013
85 25% Alien (1979) - Rated 14 Apr 2013
85 25% The Crazies (2010) - Rated 14 Apr 2013
95 88% No Country for Old Men (2007) - Rated 14 Apr 2013