DaisyBell

daisybell
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: What is this Love that loves us?

more Recent Ratings

95 79% Taxi Driver (1976) - Rated 24 Apr 2018
73 21% The Seventh Seal (1957) - Rated 24 Apr 2018
93 63% Metropolis (1927) - Rated 24 Apr 2018
92 54% Rear Window (1954) - Rated 24 Apr 2018
90 47% Sherlock Jr. (1924) - Rated 24 Apr 2018
62 12% Paris Belongs to Us (1961) - Rated 24 Apr 2018
93 63% Breathless (1960) - Rated 24 Apr 2018
65 15% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 24 Apr 2018
57 8% Contempt (1963) - Rated 24 Apr 2018
72 19% Band of Outsiders (1964) - Rated 24 Apr 2018