DalekCritic

dalekcritic
Movie Buff - 364 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 56% Suicide Club (2002) - Rated 29 May 2013
95 77% Drive (2011) - Rated 26 May 2013
99 94% Django Unchained (2012) - Rated 26 May 2013
16% Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (2004) - Rated 24 Apr 2013
4% Hobgoblins (1988) - Rated 24 Apr 2013
87 67% Beetlejuice (1988) - Rated 24 Apr 2013
4% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Rated 14 Apr 2013
88 68% The Karate Kid (1984) - Rated 14 Apr 2013
16% Quest for Camelot (1998) - Rated 14 Apr 2013
14 25% The Wolfman (2010) - Rated 14 Apr 2013