Dalin

dalin
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 59% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 16 Jan 2016
85 95% Sin City (2005) - Rated 16 Jan 2016
65 45% Barbarella (1968) - Rated 16 Jan 2016
75 72% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 16 Jan 2016
55 18% Poseidon (2006) - Rated 16 Jan 2016
55 18% Shanghai Knights (2003) - Rated 16 Jan 2016
75 72% Battle Royale (2000) - Rated 16 Jan 2016
80 86% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 16 Jan 2016
60 31% Tropic Thunder (2008) - Rated 16 Jan 2016
65 45% The Perfect Storm (2000) - Rated 16 Jan 2016