Dalma

dalma
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 04 May 2017
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 70% Vertigo (1958) - Rated 04 May 2017
98 90% Becket (1964) - Rated 04 May 2017
98 90% Hour of the Wolf (1968) - Rated 04 May 2017
98 90% City Lights (1931) - Rated 04 May 2017
89 16% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 04 May 2017
96 70% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 04 May 2017
90 30% Antichrist (2009) - Rated 04 May 2017
90 30% Rope (1948) - Rated 04 May 2017
85 6% Marnie (1964) - Rated 04 May 2017
94 50% The Third Man (1949) - Rated 04 May 2017