DanielFM

danielfm
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Little Rock, AR, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Opera singer, voice teacher, fitness coach, amateur chef.

more Recent Ratings

85 47% Man of Steel (2013) - Rated 17 Aug 2013
84 40% Batman & Robin (1997) - Rated 17 Aug 2013
92 80% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 17 Aug 2013
75 16% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 17 Aug 2013
75 16% The 6th Day (2000) - Rated 17 Aug 2013
80 30% Total Recall (1990) - Rated 17 Aug 2013
80 30% The Terminator (1984) - Rated 17 Aug 2013
50 2% The Expendables 2 (2012) - Rated 17 Aug 2013
50 2% The Expendables (2010) - Rated 17 Aug 2013
95 89% Drive (2011) - Rated 17 Aug 2013