Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DannyManny

Flick Fan - 69 Film Ratings

Member Since: Feb 28, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out DannyManny's...
72 21% The Predator (2018) - Feb 28, 2019
80 39% Assassination Nation (2018) - Feb 28, 2019
30 0% Hell Fest (2018) - Feb 28, 2019
95 85% A Star Is Born (2018) - Feb 28, 2019
59 9% White Boy Rick (2018) - Feb 28, 2019
50 4% Bad Times at the El Royale (2018) - Feb 28, 2019
78 33% House of 1000 Corpses (2003) - Feb 28, 2019
85 51% The Devil's Rejects (2005) - Feb 28, 2019
77 28% Halloween (2007) - Feb 28, 2019
65 15% Halloween II (2009) - Feb 28, 2019