Dantie

dantie
Movie Buff - 406 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
45 24% Congo (1995) - Rated 14 Aug 2007
65 53% Fletch (1985) - Rated 14 Aug 2007
75 69% Ninja Scroll (1993) - Rated 14 Aug 2007
40 18% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 18% Tin Cup (1996) - Rated 14 Aug 2007
45 24% Elizabeth (1998) - Rated 14 Aug 2007
65 53% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
75 69% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 98% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007