DarkCatheter

darkcatheter
Movie Buff - 395 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2014
Location: Brooklyn, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: He left us! He left us! But that\'s NOT what I\'m gonna do!

more Recent Ratings

78 17% Four Rooms (1995) - Rated 20 Nov 2014
80 21% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 20 Nov 2014
98 94% The Big Lebowski (1998) - Rated 20 Nov 2014
88 51% Gone Girl (2014) - Rated 20 Nov 2014
90 63% North by Northwest (1959) - Rated 20 Aug 2014
98 94% Philadelphia (1993) - Rated 20 Aug 2014
90 63% The Abyss (1989) - Rated 20 Aug 2014
90 63% Jungle 2 Jungle (1997) - Rated 20 Aug 2014
90 63% The Crow (1994) - Rated 20 Aug 2014
73 13% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 20 Aug 2014