DarkHartmann

darkhartmann
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 22 May 2014
Location: Anchorage, AK, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 46% Ip Man (2008) - Rated 22 May 2014
95 85% Unforgiven (1992) - Rated 22 May 2014
89 60% Oldboy (2003) - Rated 22 May 2014
85 39% The Princess Bride (1987) - Rated 22 May 2014
10% Ballistic: Ecks vs. Sever (2002) - Rated 22 May 2014
10% The Room (2003) - Rated 22 May 2014
93 67% The Big Lebowski (1998) - Rated 22 May 2014
82 25% Swimming with Sharks (1994) - Rated 22 May 2014
88 53% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 22 May 2014
95 85% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 22 May 2014