DarthKetchum

darthketchum
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 18 May 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 27% Hero (2002) - Rated 18 May 2017
80 27% Avatar (2009) - Rated 18 May 2017
78 11% Spaceballs (1987) - Rated 18 May 2017
89 84% The Incredibles (2004) - Rated 18 May 2017
90 87% The Lion King (1994) - Rated 18 May 2017
93 95% Good Will Hunting (1997) - Rated 18 May 2017
91 91% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 18 May 2017
88 80% Her (2013) - Rated 18 May 2017
85 65% The Shining (1980) - Rated 18 May 2017
81 41% Animal House (1978) - Rated 18 May 2017