DarthWayne97

darthwayne97
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2018
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 10% Blazing Saddles (1974) - Rated 09 Feb 2018
95 33% Enter the Dragon (1973) - Rated 09 Feb 2018
66 0% Live and Let Die (1973) - Rated 09 Feb 2018
93 21% Deliverance (1972) - Rated 09 Feb 2018
91 13% A Clockwork Orange (1971) - Rated 09 Feb 2018
67 2% Diamonds Are Forever (1971) - Rated 09 Feb 2018
82 6% On Her Majesty's Secret Service (1969) - Rated 09 Feb 2018
97 45% Bullitt (1968) - Rated 09 Feb 2018
96 38% Night of the Living Dead (1968) - Rated 09 Feb 2018
94 27% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 09 Feb 2018