Darth Karl

darth_karl
Movie Buff - 150 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Huge film fan for 40 years. I have a massive collection but am always looking for more.

more Recent Ratings

83 20% The Scorpion King (2002) - Rated 27 May 2017
86 33% The Time Machine (1960) - Rated 27 May 2017
87 37% Constantine (2005) - Rated 27 May 2017
70 0% Annie Hall (1977) - Rated 27 May 2017
77 7% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 27 May 2017
87 37% Blade (1998) - Rated 27 May 2017
96 70% 28 Days Later (2002) - Rated 27 May 2017
90 50% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 26 May 2017
97 75% Babe (1995) - Rated 26 May 2017
87 37% Bad Day at Black Rock (1955) - Rated 26 May 2017