Dave030966

dave030966
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Lecanto, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 13 Feb 2012
90 86% The Deer Hunter (1978) - Rated 13 Feb 2012
75 35% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 13 Feb 2012
100 97% Forrest Gump (1994) - Rated 13 Feb 2012
85 75% Body Double (1984) - Rated 13 Feb 2012
90 86% Dead Poets Society (1989) - Rated 13 Feb 2012
70 16% Metropolis (1927) - Rated 13 Feb 2012
75 35% The Fly (1986) - Rated 13 Feb 2012
80 57% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 13 Feb 2012
70 16% Striptease (1996) - Rated 13 Feb 2012