DaveUA

daveua
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 82% Milk (2008) - Rated 18 Jun 2017
92 94% eXistenZ (1999) - Rated 18 Jun 2017
78 17% The Island (2005) - Rated 18 Jun 2017
85 74% Scary Movie (2000) - Rated 18 Jun 2017
75 5% Spy Kids (2001) - Rated 18 Jun 2017
90 89% Boogie Nights (1997) - Rated 18 Jun 2017
79 25% Gulliver's Travels (2010) - Rated 18 Jun 2017
89 82% Independence Day (1996) - Rated 18 Jun 2017
93 98% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 18 Jun 2017
80 41% The Iron Giant (1999) - Rated 18 Jun 2017