Dave Wester

dave_wester
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 1% Beau Travail (1999) - Rated 13 Jul 2014
85 80% American Beauty (1999) - Rated 13 Jul 2014
85 80% The Aviator (2004) - Rated 13 Jul 2014
70 41% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 13 Jul 2014
55 10% Edward Scissorhands (1990) - Rated 13 Jul 2014
75 58% Miller's Crossing (1990) - Rated 13 Jul 2014
65 23% Outbreak (1995) - Rated 13 Jul 2014
50 8% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 13 Jul 2014
70 41% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 13 Jul 2014
75 58% The Truman Show (1998) - Rated 13 Jul 2014