Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Davees

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2018

Location: Mexico

more Recent Ratings
90 70% Ready Player One (2018) - Oct 13, 2018
80 30% Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) - Oct 07, 2018
90 70% Ant-Man and the Wasp (2018) - Oct 07, 2018
60 2% Jigsaw (2017) - Sep 23, 2018
90 70% Blade Runner 2049 (2017) - Sep 22, 2018
80 30% Ocean's Thirteen (2007) - Sep 09, 2018
90 70% American Made (2017) - Sep 01, 2018
80 30% I Am Bolt (2016) - Sep 01, 2018
80 30% Wonder (2017) - Sep 01, 2018
90 70% Voyeur (2017) - Sep 01, 2018