David0

Recent Ratings
Check out David0's...
57 56% | Un homme qui dort (1974) - Jul 18, 2022 |
66 67% | Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion (1997) - Jul 18, 2022 |
66 67% | Neon Genesis Evangelion (1995) - Jun 28, 2022 |
0 1% | Reservoir Dogs (1992) - Apr 11, 2022 |
40 41% | Johnny Mnemonic (1995) - Apr 10, 2022 |
24 25% | Blade Runner (1982) - Apr 10, 2022 |
34 34% | Dirty Harry (1971) - Apr 10, 2022 |
62 63% | Pirate Radio (2009) - Mar 11, 2022 |
97 97% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Jan 28, 2022 |
1 3% | The Immigrant (1917) - Jan 18, 2022 |