DavidBlunier

davidblunier
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2015
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% Dirty Dancing (1987) - Rated 13 Oct 2015
95 85% McCabe & Mrs. Miller (1971) - Rated 05 Oct 2015
89 50% Scaramouche (1952) - Rated 05 Oct 2015
94 73% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 05 Oct 2015
85 35% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 05 Oct 2015
85 35% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 05 Oct 2015
92 64% All the Mornings of the World (1991) - Rated 05 Oct 2015
95 85% Cyrano de Bergerac (1990) - Rated 05 Oct 2015
75 14% Marche à l'ombre (1984) - Rated 05 Oct 2015
72 8% Subway (1985) - Rated 05 Oct 2015