DavidNaylor

davidnaylor
Film Freak - 565 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Shutter Island (2010) - Rated 12 Oct 2011
65 23% Crank: High Voltage (2009) - Rated 12 Oct 2011
45 3% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 12 Oct 2011
60 14% THX 1138 (1971) - Rated 12 Oct 2011
20 0% xXx (2002) - Rated 12 Oct 2011
70 34% Let's Go to Prison (2006) - Rated 17 Feb 2011
80 63% The Wizard of Oz (1939) - Rated 17 Feb 2011
80 63% Strange Days (1995) - Rated 17 Feb 2011
75 47% Heavy Metal (1981) - Rated 17 Feb 2011
55 8% Bubble (2005) - Rated 17 Feb 2011