Davidfharris

davidfharris
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies that are good

more Recent Ratings

90 90% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 07 Oct 2016
86 56% Trainspotting (1996) - Rated 07 Oct 2016
49 10% Jason Goes to Hell: The Final Friday (1993) - Rated 07 Oct 2016
85 40% Die Hard (1988) - Rated 07 Oct 2016
84 30% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 07 Oct 2016
86 56% Air Force One (1997) - Rated 07 Oct 2016
88 70% Mission: Impossible (1996) - Rated 07 Oct 2016
83 23% Best in Show (2000) - Rated 07 Oct 2016
89 76% Batman (1989) - Rated 07 Oct 2016
90 90% The Bourne Identity (2002) - Rated 07 Oct 2016