Davidless

davidless
Movie Buff - 482 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2009
Location: New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Almost majored in film theory. Glad I didn't.

more Recent Ratings

88 95% Black Panther (2018) - Rated 22 Aug 2020
72 35% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 22 Aug 2020
85 90% Blade Runner (1982) - Rated 22 Aug 2020
90 96% Annihilation (2018) - Rated 22 Aug 2020
69 24% The Lost Boys (1987) - Rated 22 Aug 2020
84 88% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 29 Feb 2020
86 92% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 29 Feb 2020
85 90% Uncut Gems (2019) - Rated 14 Feb 2020
84 88% Parasite (2019) - Rated 14 Feb 2020
68 22% The Lighthouse (2019) - Rated 01 Dec 2019