Daxtreme

daxtreme
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Martial Arts movie fan

more Recent Ratings

70 47% Chocolate (2008) - Rated 15 Apr 2018
80 73% Royal Warriors (1986) - Rated 15 Apr 2018
80 73% Wheels on Meals (1984) - Rated 15 Apr 2018
66 42% Shanghai Express (1986) - Rated 15 Apr 2018
63 38% Last Hero in China (1993) - Rated 15 Apr 2018
70 47% My Rebellious Son (1982) - Rated 15 Apr 2018
82 76% She Shoots Straight (1990) - Rated 15 Apr 2018
73 56% Rumble in the Bronx (1995) - Rated 15 Apr 2018
66 42% Winners and Sinners (1983) - Rated 15 Apr 2018
64 40% My Lucky Stars (1985) - Rated 15 Apr 2018