Dayved91

dayved91
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Smoke (1995) - Rated 03 Dec 2013
98 49% The Brown Bunny (2003) - Rated 03 Dec 2013
100 83% Secrets & Lies (1996) - Rated 03 Dec 2013
100 83% All or Nothing (2002) - Rated 03 Dec 2013
100 83% Vera Drake (2004) - Rated 03 Dec 2013
100 83% Permanent Vacation (1980) - Rated 07 Oct 2013
99 60% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 07 Oct 2013
97 43% Dead Man (1995) - Rated 07 Oct 2013
99 60% Broken Flowers (2005) - Rated 07 Oct 2013
100 83% Buffalo '66 (1998) - Rated 07 Oct 2013